Logo
Novinky
16.03.2020
Novinka od JOIE
Veľmi priestranný kombinovaný kočík Joie Versatrax neuveriteľne ľahko zložíte jednou rukou, aj s nasadenou športovou nádstavbou, na kompaktný rozmer. ... čítať celé
14.09.2019
Kočík Moon SCALA SPECIAL Florence 2020
     Spoločnosť MOON s dlhoročnými skúsenosťami vyvíja inovatívne výrobky testované v Nemecku za atraktívne ceny pri súčasne najvyšších nárokoch ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)


Naša firma bola založená v roku 2016. Sústreďujeme sa výlučne na predaj oblečenia pre detičky, doplnkov a predaj detských kočíkov. Nezabudli sme ani na mamičky, ktoré sú pred pôrodom alebo aj po pôrode a samozrejme sme nezabudli ani na bezpečnosť vašich "Zlatíčiek" a aj tomu sme prispôsobili obsah tovaru v našom eshope. 

Okrem eshopu prevádzkujeme aj kamennú predajňu ZLatíčko, ktorá sa nachádza v Zlatých Moravciach na Duklianskej 2/A. Našu predajňu bez problémov nájdete aj vďaka Google maps, kde stačí napísať do vyhľadávania Zlatíčko a potom sa už len dajte ku nám znavigovať :-).

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás ´telefonicky na mobilné číslo  +421 918 475551 alebo prostredníctvom line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup. Nám na vašich Zlatíčkach záleží.